Ostatní procedury

Popis lázeňských procedur hotelu Villa Regent

“Relaxovat může být tak snadné!”

Perličková koupel
Je lehce hypertermní 36°C – 38°C. Jedná se o mikromasáž kůže a její relaxaci. Je velmi příjemná pro pacienta. Má uklidňující efekt u neuróz, nemocí pohybového aparátu, bolestech kloubů, páteře, regeneraci svalstva, poruchách spánku a zlepšuje krevní oběh. K této proceduře je možné zakoupit vždy přísadu do koupele. 

Podvodní masáž
Masáž se provádí ve vodním prostředí. Spojuje se v ní účinek celkové tepelné koupele a masáže. Zajišťuje svalové uvolnění, prokrvení kůže a podkoží, stimulaci lymfatického systému, zlepšení kloubní pohyblivosti a zároveň zmírnění bolesti pohybového systému. 

Aroma masáž
Relaxační masáž s použitím aroma olejíčků (dle aktuální nabídky). Silice vonných olejíčků pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se inhalují, čímž se spojuje prožitek z vůně s ozdravnou silou doteku. 

Sedativní masáž hlavy
Velmi příjemná relaxační masáž hlavy, vlasové části, šíje, která navozuje maximální uvolnění, snižuje napětí šíjových svalů, které jako první reagují na přemíru stresu.

 

Celková masáž horkými kameny
Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Měšce
Tato masáž je prováděna plátěnými měšci, které jsou plněny různými druhy směsí (bylinné, limetkové, rýžové). Za pomoci doteků, tepla a vůní se do těla vstřebávají léčivé látky. Tato celotělová masáž (bez obličeje) uvolňuje napětí, ztuhlé svaly, odstraňuje bolesti kloubů, únavu, regeneruje tělo, zvyšuje imunitu, omlazuje.

Kosmetická masáž obličeje:
Omlazuje pleť a oddaluje proces jejího stárnutí, potlačuje tvorbu vrásek a vyrovnává pokožku okolo očí, odstraňuje stres a tím i tvrdé kontury tváře, naopak jej zjemňuje, činí nás mladší a svěžejší, působí blahodárně na psychiku prostřednictvím velkého množství nervových receptorů, navozuje pozitivní pocit sebedůvěry, uvolnění a vnitřní radosti.

Další procedury:

Základní kosmetika obličeje, Tělový peeling, Thalgo, Spa pedikúra, Manikúra

Může vás také zajímat...
Lázeňské procedury

Náš zkušený personál doporučí to pravé ze stále se rozrůstající nabídky terapií a sestaví individuální program, včetně pitné kúry, dle…

Masáže

Nabízíme Vám širokou škálu léčebných i relaxačních masáží. Vychutnejte si například voňavou aroma masáž celého těla či uvolňující masáž lávovými…

Ceník procedur

Zde naleznete ceník všech dostupných procedur, které je možné také doobjednávat jednotlivě.